Příroda v malém balení
hemel

Hyaluronové sérum 15ml

BIO KOSMETIKA SALOOS|Intenzivní péče o pleť - elixíry mládí

Cena CZ:225.00
Cena EUR:8,33
Běžná cena: 259
skladem
  • Hyaluronové sérum
    Hyaluronové sérum

Anti-age sérum s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové pro intenzívní hydrataci, regeneraci a vyhlazení pleti.Posiluje její tonus a navrací jí svěží vzhled. Vhodné na vrásky a pro všechny typy pleti.

 

Hyaluronové sérum Saloos má naprosto jedinečnou kombinaci vysoce účinných a aktivních látek pro zajištění viditelného efektu.

 

Obsahuje vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, které zajišťují okamžitý a přitom dlouhodobý účinek. Výsledkem je minimalizace vrásek a drobných jizev. V séru obsažený patentovaný anti-age komplex Fucocert dokáže podpořit regeneraci pokožky a vrátit jí svěží a zářivý vzhled, což ženy jistě ocení. Přidaný panthenol působí na zklidnění pleti a díky tomu je Hyaluronové sérum vhodné také pro ošetření citlivé pleti.

 

S atraktivitou výrobků koresponduje také luxusní airiess balení s dávkovačem, které umožňuje maximální hygienu a komfort při aplikaci.

 

Čistý přírodní produkt bez parfemace a syntetických konzervantů.

 

 

        Značka CPK bio

Saloos je největší český výrobce certifikované aromaterapeutické biokosmetiky v ČR. Pro výrobu svých značkových přípravků používá výhradně rostlinné oleje lisované za studena. Jako první u nás dokázal splnit velmi náročné podmínky certifikace a od roku 2007 je držitelem ochranné známky CPK bio. Firma Saloos vyvíjí a vyrábí přípravky s přírodním složením v nejvyšší BIO kvalitě. Jejich posláním je přirozená péče o pokožku, jakož i dosažení celkové harmonie těla a duše.